Dahua DHI-LM34-E330C 34 inch 165Hz WQHD VA 4K Curved Monitor
0৳
Ex Tax: 0৳
  • Stock: Out Of Stock
  • Brand: Dahua
  • Model: DHI-LM34-E330C
  • SKU: DHI-LM34-E330C
2949 views
Brand Dahua
Model DHI-LM34-E330C
Panel VA
Response Time MPRT 1ms
Screen Size 34”
Resolution 3440×1440
Aspect Ratio 21:9
Brightness 350nits
Viewing Angle 178°(H)/178°(V)
Refresh Rate 165Hz (max)
Backlight E-LED
Contrast Ratio 3000:1
Color Support 120% sRGB,
Connectivity
Interface DP1.4×2,HDMI 2.0×2,Audio out×1
Physical Specification
Weight Net Weight: 7.24kg; Gross Weight: 9.67kg
Dimension Dimension(W×H×D): 808.65*129.59*363.33mm(without stand); Package(W×H×D): 907*182*486mm
Tilt -5°±2°/15°±2°
Power
Power Supply AC 100-240V~50/60Hz 2.0A
Power Consumption TYP. 64W, MAX. 78 W
Features:
  1. The 3440*1440 resolution produces clearer and more vivid pictures;
  4. 178°H/178°V extra-wide viewing angle for all-round viewing performance;
  5. Adaptive sync can effectively solve picture lagging and tearing problems;
  6. Fast response time with no image blurring or ghosting;
Bad Good
What is the Dahua DHI-LM34-E330C 34 inch 165Hz WQHD VA 4K Curved Monitor price in bd 2026?