Dahua DHI-LM34-E330C 34 inch 180Hz WQHD VA 4K Curved Monitor
0৳
Ex Tax: 0৳
  • Stock: Out Of Stock
  • Brand: Dahua
  • Model: DHI-LM34-E330C
  • SKU: DHI-LM34-E330C
1989 views
It is requested to know about the stock and delivery of the product before ordering
Model
Brand Dahua
Model DHI-LM34-E330C
Color Black
Display
Panel VA
Response Time MPRT 1ms
Screen Size 34”
Resolution 3440×1440
Aspect Ratio 21:9
Brightness 350nits
Viewing Angle 178°(H)/178°(V)
Refresh Rate 180Hz (max)
Backlight E-LED
Contrast Ratio 3000:1
Color Support 120% sRGB,
Connectivity
Interface DP1.4×2,HDMI 2.0×2,Audio out×1
Physical Specification
Weight Net Weight: 7.24kg; Gross Weight: 9.67kg
Dimension Dimension(W×H×D): 808.65*129.59*363.33mm(without stand); Package(W×H×D): 907*182*486mm
Tilt -5°±2°/15°±2°
Power
Power Supply AC 100-240V~50/60Hz 2.0A
Power Consumption TYP. 64W, MAX. 78 W
Features:
  1. R1500 curved screen makes the vision more shockin
  2. The back of the monitor is equipped with a light effect
  4. DCR intelligent processing chip restore the most realistic picture
  5. Freesync technology reduces image quality loss and improves visual fluency
  7. Anti-blue light design, eye-protective
Write a review
Note: HTML is not translated!
Bad Good
What is the Dahua DHI-LM34-E330C 34 inch 180Hz WQHD VA 4K Curved Monitor price in bd 2026?