DeepCool ST500 ARGB GPU Support Bracket
0৳
Ex Tax: 0৳
  • Stock: Call For Price
  • Brand: DeepCool
  • Model: ST500-ARGB
  • SKU: ST500-ARGB
2446 views
It is requested to know about the stock and delivery of the product before ordering
Details
Dimension 305.5*94*38mm
Cable length 500mm 5v 3 pin ARGB splitter connector
LED Rated Voltage 5 VDC
LED Rated Power 1.5W
LED Control M/B with 5V ADD-RGB Header