Dahua DHI-LM34-E330CA 34 inch 200Hz WQHD Curved Gaming Monitor
0৳
Ex Tax: 0৳
  • Stock: Upcoming
  • Brand: Dahua
  • Model: DHI-LM34-E330CA
  • SKU: DHI-LM34-E330CA
3607 views
It is requested to know about the stock and delivery of the product before ordering
  • Resolution: WQHD (3440x1440)
  • Display: 200Hz, 1ms MPRT
  • Ports: DP1.4×1,HDMI 2.0×1,Audio out×1
  • Features: Adaptive-Sync Technology, 1500R exquisite curvature
Model
Brand Dahua
Model DHI-LM34-E330CA
Color Black
Display
Response Time MPRT 1ms
Screen Size 34”
Resolution 3440×1440
Aspect Ratio 21:9
Brightness 300nits(typ)
Viewing Angle 178°(H)/178°(V)
Refresh Rate 200Hz (max)
Backlight E-LED
Contrast Ratio 3500:1
Color Support 85% NTSC
Connectivity
Interface DP1.4×1,HDMI 2.0×1,Audio out×1
Physical Specification
Weight
Dimension 810.4×361.5×132.1mm
Tilt -5°±2°~15°±2°
Power
Power Supply DC 19V 3.4A
Power Consumption TYP. 47W, MAX. 70 W
Warranty & Others
Warranty 3 Years
Features:
  1. The 3440*1440 resolution produces clearer and more vivid pictures, HDR 10 ready.
  3. Wide color gamut, 85% NTSC. It meets the designer's demand of image texture.
  4. 178°H/178°V extra-wide viewing angle for all-round viewing performance.
  5. Adaptive sync can effectively solve picture lagging and tearing problems.
Write a review
Note: HTML is not translated!
Bad Good
What is the Dahua DHI-LM34-E330CA 34 inch 200Hz WQHD Curved Gaming Monitor price in bd 2026?
The latest price of Dahua DHI-LM34-E330CA 34 inch 200Hz WQHD Curved Gaming Monitor in Bangladesh is 0৳. You can buy the Dahua DHI-LM34-E330CA 34 inch 200Hz WQHD Curved Gaming Monitor at best price from our website or visit any of our showrooms.