Dahua DHI-LM30-E330CA 30 inch VA Panel 200Hz Monitor
0৳
Ex Tax: 0৳
  • Stock: Out Of Stock
  • Brand: Dahua
  • Model: DHI-LM30-E330CA
  • SKU: DHI-LM30-E330CA
3064 views
It is requested to know about the stock and delivery of the product before ordering
Model
Brand Dahua
Model DHI-LM30-E330CA
Color Black
Display
Panel VA
Response Time MPRT 1ms
Screen Size 30”
Resolution 2560×1080
Aspect Ratio 21:9
Brightness 250nits
Viewing Angle 178°(H)/178°(V)
Refresh Rate 200Hz(max)
Backlight LED
Contrast Ratio 3000:1
Color Support 120% sRGB, 85% NTSC, 90% DCI-P3, 83% Adobe RGB
Connectivity
Interface 2*HDMI 2.0(180HZ),2*DP1.2(200HZ), 1*Audio Out
Physical Specification
Weight Net Weight: 6.5kg; Gross Weight: 9kg
Dimension Dimension(W×H×D): 701.1*317.6*121.7mm; Package(W×H×D): 817*450*248mm
Tilt -5°±2°/20°±2°
Power
Power Supply DC 12V 4A
Power Consumption Typical:48W , Max:55W
Key Features:
  1. R1500 curved screen makes the vision more shocking;
  2. The back of the monitor is equipped with a light effect;
  4. DCR intelligent processing chip restore the most realisticpicture;
  5. Adaptive-sync technology reduces image quality loss andimproves visual fluency;
Write a review
Note: HTML is not translated!
Bad Good
What is the Dahua DHI-LM30-E330CA 30 inch VA Panel 200Hz Monitor price in bd 2026?